
Електропіч Ardesto MEO-F48RCB (n515311)
3 699 ₴
3 685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515311
Виробляючи товари, Ardesto прагне зробити їх використання максимально простим та інтуїтивно зрозумілим. Виключенням не є й ця модель: виберіть один із режимів роботи, встановіть необхідну температуру, а про готовність страви нагадає вбудований таймер із запасом часу. Для додаткової зручності передбачено індикацію закінчення процесу приготування.
Що всередині?Зовні стриманий корпус приховує втілення турботи виробника про безпеку й комфорт користувача. Піч вирізняється покращеною термоізоляцією внутрішньої камери та її збільшеним об’ємом. Та й це не все: для виготовлення дверцят застосовано загартоване скло, всередині електрична піч має підсвічування, а стійкість встановлення гарантують нековзні ніжки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Довжина: | 46.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | автовимкнення, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, покращена термоізоляція |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + рожна конвекція + нижній нагрівач | низьке нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 3 685 ₴









