-5%

Електропіч Ardesto MEO-F48CGR (y515310)
3 699 ₴
3 527 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515310
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO об’ємом 48 л – це надійний помічник для приготування смачних кулінарних шедеврів! Потужність 1 618 Вт і можливість регулювання температури від 50 до 250 °C зумовлюють можливість швидко готувати улюблені страви. До того ж можна вибрати з-поміж 4 режимів приготування, а таймер до 90 хв та індикація завершення процесу гарантують точний контроль часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Довжина: | 46.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 1634 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | автовимкнення, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, покращена термоізоляція |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхній + нижній нагрів з конвекцією | верхнє нагрівання + верхнє нагрівання + низьке нагрівання + низьке нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | конвекція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 527 ₴









