
Вентилятор Grunhelm GFS-4525С (t394494)
1 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 394494
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Grunhelm GFS-4525C має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 46 см
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 35 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 620 х 500 х 170 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка, підлоговий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴


