
Вентилятор Laretti LR-FN1715 (t394489)
1 772 ₴
- Готово до відправки
- Код: 394489
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий вентилятор Laretti LR-FN1715 ідеально підійде для дому та офісу. Лопаті діаметром 370 мм за потужності вентилятора 50 Вт забезпечують оптимальний потік повітря, а функція обертання спрямує цей потік у кожен куточок Вашої кімнати. Можна регулювати швидкість вентилятора, тут їх 3.
Модель вирізняється простотою збірки, а завдяки хорошій якості прослужить вам тривалий час. Прилад не займає багато місця, а в холодний період року його можна зберігати розібраним навіть у шафі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laretti |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | в напрямку потоку повітря |
| Діаметр | 37 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка , кругла основа , живлення від мережі, підлоговий |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴
