
Осушувач повітря Neo Tools 90-161 (s51597)
53 999 ₴
48 486 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51597
Осушувач будівельний 950 Вт 90-161 NEO – професійний пристрій для видалення вологи з приміщень та прискорення ремонтних робіт. Осушувач характеризується високим ККД та потужністю 950 Вт, що дозволяє використовувати його у складних умовах промислово-будівельних галузей.
Осушувач адаптований до багатогодинної роботи
Можливість програмування на чергові 24 години забезпечує хорошу організацію та полегшує ремонтні роботи. Ця модель осушувача забезпечує злив 50 літрів води на добу (при температурі 30℃ та відносній вологості 80%), має вбудований 7-літровий бак та спеціалізований холодоагент R290.
Сітчастий фільтр, що миється
Осушувач оснащений сітчастим фільтром, який захищає пристрій від забруднень з повітря. Використання цього типу рішення не тільки впливає на велику ефективність інструменту та його більш тривалу роботу, але також робить сушарку менш уразливою до пошкоджень – навіть у дуже складних ремонтно-будівельних роботах.
Особливості:
- Відведення вологи від 70 літрів на добу,
- Потік повітря – 400 м ³/год,
- Охолоджуючий реагент R290,
- Програмування часу роботи до 24 годин,
- Дисплей LCD,
- фільтр, що легко очищається,
- Функція автоматичного розморожування,
- Можливість безперервного зливу,
- Відведення води через гумову трубку,
- Зручно транспортувати,
- Рівень шуму: 58 дБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 70 л/добу |
| Габарити | 655 х 480 х 450 мм |
| Дисплей | Дисплей | Таймер |
| Основні функції | видалення вологи |
| Особливості | автоматичний повторний запуск, можливість безперервного зливу: відведення води через гумову трубку, індикації рівня поточної вологості, збереження параметрів у разі вимкнення електроенергії, автоматичне розморожування |
| Площа обслуговування, м2 | 250 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Промисловий |
| Колір | Жовтогарячий |
- Ціна: 48 486 ₴









