
Осушувач повітря Neo Tools 90-160 (j51595)
38 999 ₴
34 238 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51595
Будівельний осушувач повітря 750 Вт 90-160 від професійного бренду NEO – це пристрій, призначений для будівельних та промислових робіт, де переважають складні умови та потрібні видимі швидкі результати.
Осушувач потужністю 750 Вт (макс. 900 Вт) та об'ємом 56 дБ характеризується видаленням вологи в 50 літрів на добу (30 ℃ та відносна вологість 80%). Він витримує потік повітря 300 м³/год, має фільтр, що легко очищається, і холодоагент R290. Осушувач має вбудований резервуар для води об'ємом 7 літрів.
Має практичну функцію автоматичного розморожування та постійного дренажу (відведення води перед гумовою трубкою). Це дозволяє програмувати до 24 годин на РК-моніторі. Оснащений зручними колесами та ручкою, він полегшує транспортування. Осушує площу до 180 м2. Працює при температурі від мінімум 5 до максимум 35 градусів за Цельсієм.
Будівельний осушувач рекомендований для видалення води із підвалів, підсобних приміщень або будівельних майданчиків. Він захищає від розвитку плісняви та грибків та усуває наслідки затоплення чи затоплення.
Вага пристрою 30 кг при габаритах 480х450х655 мм. Для професійного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 50 л/добу |
| Місткість резервуара | 7 л |
| Габарити | 655 х 480 х 450 мм |
| Дисплей | Дисплей |
| Основні функції | видалення вологи |
| Особливості | можливість безперервного зливання, дисплей LCD, фільтр, що легко очищається, відведення води через гумову трубку, зручно транспортувати, функція автоматичного розморожування, програмування часу роботи до 24 годин |
| Площа обслуговування, м2 | 180 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Промисловий |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 34 238 ₴









