Існує безліч способів позбавиться від літньої спеки. Але якщо у Вас немає можливості купити кондиціонер, то недорогий вентилятор ROTEX RAT02-E - це оптимальне рішення. Даний прилад відрізняється мобільністю, ергономічним дизайном і досить високою потужністю 20 Вт, що гарантує потужний потік повітря. Модель має невелику вагу, тому його легко переносити з місця на місце. Особливістю даного вентилятора вважається можливість регулювання кута нахилу. Вентилятор Rotex RAT02-E відрізняється компактними розмірами. Він має захисну решітку, яка виключає попадання в працюючі лопаті руки або якого-небудь іншого предмета. Наявність трьох швидкісних режимів дозволяє регулювати силу "вітру".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Габарити | 360 х 380 х 190 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м2 |
| Тип | Настільний |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴




