-6%

Вентилятор Neo Tools 90-002 (t48571)
2 299 ₴
2 167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48571
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Neo Tools 90-002 для будинку або офісу. Простий, але в той же час добротний. Якість підтверджена сертифікатами CE і ROHS. Вентилятор прослужить багато сезонів.
Зручність використання забезпечить пульт дистанційного керування. 3 швидкісних режиму (нормальний, сон, природа), коливання вліво-вправо.
Зручність використання забезпечить пульт дистанційного керування. 3 швидкісних режиму (нормальний, сон, природа), коливання вліво-вправо.
Функція таймера для установки часу роботи вентилятора в діапазоні від 0,5 до 7,5 год. Повністю мідний двигун.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1230 х 390 х 290 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | 3 режими, регулювання висоти |
| Кількість лопатей | 5 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічний | Пульт ДК |
| Функції | таймер |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167 ₴




