-7%

Вентилятор First FA-5560-1 (c48537)
2 154 ₴
2 011 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48537
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор First FA-5560-1 допоможе вам створити комфортні умови для перебування в гарячому та задушливому приміщенні. Ступінчасте регулювання швидкості дозволить вибрати найбільш підходящу з трьох. Управління пристроєм – пульт дистанційного керування. Для направлення потоку повітря в конкретну точку користувач може налаштувати кут повороту до 65 °.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | колонний |
| Можливість регулювання | автоповорот |
| Габарити | 79 х 14,5 х 14 см |
| Діаметр | 16 см |
| Додаткові характеристики | 3 режими , автовимкнення , автоповорот , захист від перегрівання , захисна сітка , кругла основа , підлоговий , живлення від мережі, дистанційне керування |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 40 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011 ₴
