-4%

Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0) (m47773)
12 999 ₴
12 436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47773
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для очищення повітря в приміщеннях середніх розмірів, наприклад, житлових кімнатах та офісах: апарат AF 30, оснащений системою багатократної фільтрації, видаляє з повітря алергени, шкідливі речовини та хвороботворні мікроорганізми. Іншими його особливостями є наявність фільтра з активованого вугілля та алфавітно-цифрового дисплея, що відображає вміст домішок (часток класу PM 2,5 мкг/м³), температуру та відносну вологість повітря, а також колірного індикатора якості повітря. Крім того, очищувач повітря оснащено функцією таймера, захистом від дітей , нічним режимом і дуже тихою роботою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 26x26x48.6 см |
| Додаткові характеристики | блокировка от детей (child lock) |
| Кількість режимів | 5 |
| Особливості | блокування керування, датчик якості повітря, індикатор забруднення фільтра, нічний режим роботи, Таймер, автоматичний режим роботи |
| Площа обслуговування | 30 м2 |
| Застосування | для дому |
| Продуктивність | 320 м3/год |
| Способ очистки | HEPA-фільтр, вугільний фільтр, фільтр попереднього очищення |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип керування | сенсорний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 436 ₴








