
Очисник повітря Karcher 1.024-822.0 (j47764)
22 999 ₴
21 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47764
Чудове рішення для очищення повітря у житлових та робочих приміщеннях великих розмірів: апарат AF 50, оснащений системою багаторазової фільтрації, видаляє з повітря алергени, шкідливі речовини та хвороботворні мікроорганізми. Очисник надійно очищає повітря в приміщеннях площею до 50 м2 (при висоті стелі 3 м) або до 65 м2 (при висоті стелі 2,6 м). Іншими його особливостями є наявність фільтра з активованого вугілля та цифрового дисплея, що відображає вміст домішок (часток класу PM 2,5 мкг/м³), температуру та відносну вологість повітря, а також колірного індикатора якості повітря. Крім того, очищувач повітря вражає функцією таймера, захистом від дітей (функцією блокування), нічним режимом і дуже тихою роботою. Ефективність фільтрації частинок розміром 0,3 мкм становить 99,95%. Апарат оснащений також високоякісним лазерним датчиком для роботи в автоматичному режимі, коли його продуктивність автоматично підлаштовується до ступеня забрудненості повітря. Термін служби фільтрів становить близько 1 року (залежно від забруднення повітря та інтенсивності використання апарату).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 9.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 580 х 290 х 290 мм |
| Додаткові функції | очищення |
| Додаткові характеристики | індикатор якості повітря стану фільтрів, заміни фільтрів, автоматичний режим |
| Кількість режимів | 2 |
| Особливості | блокування керування, нічний режим роботи, Таймер, автоматичний режим роботи |
| Площа обслуговування | 50 м2 |
| Застосування | для дому |
| Продуктивність | 520 м3/год |
| Способ очистки | HEPA-фільтр, вугільний фільтр |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип керування | сенсорний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 21 930 ₴




