
Електропіч First FA-5043-1 (k44503)
3 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44503
First FA-5043-1 – компактна настільна електропіч потужністю 1380 Вт.
Модель має інтуїтивно зрозумілу панель управління і може похвалитися широким функціоналом і багатим набором додаткових аксесуарів для комфортного користування.
Об'єм духовки становить 30 літрів, за наявності двох нагрівальних елементів цього достатньо, щоб всього за кілька хвилин підсмажити хлібці, приготувати на сніданок бутерброди або подати до святкового столу фірмову страву з ароматною скоринкою, що хрумкає.
Два нагрівальні елементи здатні працювати як окремо, так і одночасно, створюючи оптимальні умови для приготування. Така конструктивна особливість дозволяє експериментувати з рецептами та завжди радувати близьких та рідних традиційними стравами у новому виконанні.
Зручність користування також гарантує підсвічування камери, галогенова лампа висвітлює кожен куточок духовки, тому немає необхідності щоразу відкривати дверцята, щоб переконатися у правильності наступних дій.
Для тих, хто часто готує складні страви, що потребують декількох режимів приготування, передбачено таймер на 60 хвилин і регулятор температури. Останній дозволяє змінювати температуру приготування, а значить, духовка призначена не тільки для випікання, а й смаження, томлення та гриль.
First FA-5043-1 – це оптимальне вкладення засобів у комфорт та легкість користування, ідеальна духовка для сім'ї з 3-4 осіб.
Характеристики:
- Об'єм, л: 30
- Діапазон температури: 100 - 230 °С
- Кількість режимів приготування: 6
- Гриль
- Конвекція
- Таймер: 60 хв
- Автовимкнення
- Внутрішнє підсвічування
- Звуковий сигнал
- Термоізоляція
- Внутрішнє покриття: Нержавіюча сталь
- Комплектація: Деко; Грати-гриль; Щипці; Піддон для крихт
- Колір корпусу: Чорний
- Тип управління: Механічне
- Потужність: 1380 Вт
- Кількість скла у дверях: 2
- Вага: 9 кг
- Габарити (ВхШхГ): 31 х 50.5 х 38.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см |
| Довжина: | 38.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1380 Вт |
| Об'єм духовки | 30 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, термоізоляція |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Режими | верхнє нагрівання — комбіноване нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50.5 см |
- Ціна: 3 639 ₴
