-6%

Електропіч First FA-5044-1 (h44502)
4 604 ₴
4 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44502
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропіч FIRST FA-5044-1
Готувати в міні-печі легко, швидко і комфортно. Курка або риба, м'ясо або овочі - вам залишається тільки вибрати і встановити потрібну для випікання температуру, час і програму. Таймер спрацює після здійсненого процесу, і міні-піч відключиться сама. Це дуже зручно для того, хто любить займатися відразу декількома справами. Електропіч First FA-5044-1 - це відмінний вибір для цінителів якості у всьому.
Готувати в міні-печі легко, швидко і комфортно. Курка або риба, м'ясо або овочі - вам залишається тільки вибрати і встановити потрібну для випікання температуру, час і програму. Таймер спрацює після здійсненого процесу, і міні-піч відключиться сама. Це дуже зручно для того, хто любить займатися відразу декількома справами. Електропіч First FA-5044-1 - це відмінний вибір для цінителів якості у всьому.
Програми
- Верхній + Нижній нагрів
- Верхній нагрів
- Нижній нагрів
- Верхній + Нижній нагрів з конвекцією
- Верхній нагрів з конвекцією
- Нижній нагрів з конвекцією
Основні характеристики
- Діапазон температури: 100-230 °С
- Функції приготування: Гриль, Конвекція
- Таймер: 60 хв
- Особливості: Внутрішня підсвітка Звуковий сигнал
- Комплектація: Електрична піч Деко Решітка-гриль Щипці Інструкція
- Додаткові характеристики: 2 нагрівальних елемента
- Габарити (ВхШхГ): 33.5 х 53 х 38 см
- Вага: 7,5 кг
- Колір: Чорний
- Назва країни виробника: Китай
- Матеріал: Метал
- Потужність: 1600 Вт
- Виробник: First
- Живлення: Мережа
- Тип керування: Механічне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33.5 см |
| Довжина: | 38 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, термоізоляція, Термостат |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Режими | верхнє + нижнє нагрівання з конвекцією | верхнє нагрівання з конвекцією | верхнє + низьке нагрівання | комбіноване нагрівання | нижнє нагрівання з конвекцією | нижче нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль, конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 316 ₴
