
Електропіч Ardesto MEO-N40GR (r44482)
2 899 ₴
2 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44482
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропіч ARDESTO MEO-N40GR має потужність 1 300 Вт, що дає змогу швидко досягати потрібної температури в печі. Об’єм внутрішньої камери становить 40 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.74 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1300 Вт |
| Об'єм духовки | 40 л |
| Особливості | внутрішня підсвітка, термоізоляція, індикатор закінчення роботи |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893 ₴
