-4%

Електропіч Ardesto MEO-N48GR (p44480)
3 299 ₴
3 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44480
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропіч ARDESTO MEO-N48GR має потужність 1 700 Вт, що дає змогу швидко нагрівати пристрій до потрібної температури. Об’єм внутрішньої камери становить 48 л, чого достатньо для приготування різних порцій їжі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30.5 см |
| Довжина: | 43.1 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, внутрішня підсвітка, Таймер, термоізоляція, індикатор закінчення роботи |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴
