
Електропіч Ardesto MEO-N52RCGR (o44477)
4 187 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44477
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропіч ARDESTO MEO-N52RCGR – інноваційна модель, яка створена, аби готування вдома було простим і зручним. Модель має потужність 1 700 Вт, що зумовлює швидке нагрівання. Об’єм внутрішньої камери становить 52 л – можливість готувати великі порції їжі для всієї родини або компанії друзів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 4 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Особливості | внутрішня підсвітка, термоізоляція, індикатор закінчення роботи |
| Регульований термостат | до 320 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 187 ₴
