
Кавомашина Nivona NICR796 (u13408)
44 118 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13408
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домашній бариста
Кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796 від відомого виробника стане вашим персональним баристою. Приготувати безліч варіантів кави тепер набагато простіше. І ви гарантовано отримуєте стабільний результат, який не залежить від погоди, настрою і кількості вашого вільного часу.
Стиль
Дизайн кавомашини Nivona CafeRomatica NICR 796 розроблений з прицілом на сучасні інтер'єри. Порівняно компактний корпус, який випускається в декількох варіантах оформлення лицьової панелі, не займе багато місця на кухні. При цьому стильна панель управління і якісні матеріали чітко асоціюються з дорогою і якісною технікою.
Музика смаку
За допомогою кавомашини Nivona CafeRomatica NICR 796 ви можете отримати той смак кави, який ви захочете. Крім непоганої бази готових рецептів, у вас є можливість налаштування власних варіантів рецептів. При цьому він зберігається в пам'яті кавомашини, щоб наступного разу вам не довелося налаштовувати параметри.
Неймовірний смак
Чим ще запам'ятається вам кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796, так це унікальним смаком капучино. Цей напій настільки ароматний, що вам захочеться неодмінно повторити його ще і ще!
Додаткові особливості
Кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796 може готувати дві чашки кави одночасно, щоб ви могли насолодитися смаком разом. Діапазон регулювання міцності і обсягу напою досить широкий, щоб ви могли на свій розсуд отримати те, що вам необхідно на даний момент часу. Також є можливість подачі гарячої води для заварювання чаю.
Кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796 від відомого виробника стане вашим персональним баристою. Приготувати безліч варіантів кави тепер набагато простіше. І ви гарантовано отримуєте стабільний результат, який не залежить від погоди, настрою і кількості вашого вільного часу.
Стиль
Дизайн кавомашини Nivona CafeRomatica NICR 796 розроблений з прицілом на сучасні інтер'єри. Порівняно компактний корпус, який випускається в декількох варіантах оформлення лицьової панелі, не займе багато місця на кухні. При цьому стильна панель управління і якісні матеріали чітко асоціюються з дорогою і якісною технікою.
Музика смаку
За допомогою кавомашини Nivona CafeRomatica NICR 796 ви можете отримати той смак кави, який ви захочете. Крім непоганої бази готових рецептів, у вас є можливість налаштування власних варіантів рецептів. При цьому він зберігається в пам'яті кавомашини, щоб наступного разу вам не довелося налаштовувати параметри.
Неймовірний смак
Чим ще запам'ятається вам кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796, так це унікальним смаком капучино. Цей напій настільки ароматний, що вам захочеться неодмінно повторити його ще і ще!
Додаткові особливості
Кавоварка Nivona CafeRomatica NICR 796 може готувати дві чашки кави одночасно, щоб ви могли насолодитися смаком разом. Діапазон регулювання міцності і обсягу напою досить широкий, щоб ви могли на свій розсуд отримати те, що вам необхідно на даний момент часу. Також є можливість подачі гарячої води для заварювання чаю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 2.2 л |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна, Мелений |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 24 х 34 х 46 см |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Комплектація | таблетки для очищення, мірна ложка |
| Особливості | регульована висота дозатора/підставки, режим очікування |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряче молоко , капучино , лате , лате макіато , лонг, ристрето , американо |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | автоматичне промивання пристрою, вибір обсягу порції, подавання гарячої води, регулювання міцності кави, регулювання температури кави, підігрівання чашок/кавиніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 118 ₴
