
Кавомашина Nivona NICR799 (d13376)
42 999 ₴
38 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13376
Капучино одним натисканням кнопки. Просто, швидко і тепер у новому дизайні. Оскільки наш модельний ряд 7 тепер включає чотири нові моделі. Поєднання високоякісного матеріалу та естетики. Для любителів кави з молоком та Latte Macchiato. Крім системи Aroma Balance System у цих автоматичних кавомашинах, тепер свою функцію виконує також опція Cappuccino-Connaisseur. Для отримання капучино як від баристи.
Капучино такий смачний, так і хочеться натиснути на цю кнопкуОдним натисканням на кнопку якість, як у ріжкової кавомашини. Це ми обіцяємо. Тому що наша 7 серія принесе вам це задоволення максимально комфортно — у тому числі чашку капучино або лате мак’ято.
Тут у кожній чашці звучить музикаПочинаючи з 7 серії, ви отримуєте можливість прямого програмування. Складайте рецепти на вашій NIVONA безпосередньо при отриманні кави — безпосередньо пов'язані з вашими очікуваннями та чашкою. Автомат збереже рецепт вашої улюбленої кави як стандартний рецепт.
Зручне очищення одним натисканням кнопки: Молочна система для капучино має бути завжди чистою. З моменту утворення NIVONA нашим девізом було: Очищення має бути максимально ретельним і максимально простим. NIVONA і без інструкції з експлуатації розповість вам, як робити очищення, на дисплеї вона чітко вкаже, що потрібно робити. Просто із принципу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Португалія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 2.2 л |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 24 х 34 х 46 см |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Комплектація | фільтр, піддон для збирання крапель |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряча вода , гаряче молоко , капучино , кава лунго , лате , лате макіато , еспресо, американо |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Спосіб розміщення | окремішній |
- Ціна: 38 256 ₴






