
Бінокль Konus Explo 10x25 (2024) (g218215)
1 069 ₴
- Готово до відправки
- Код: 218215
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний бінокль, має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками. Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби.
Бінокль є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Збільшення: 10х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 100 м
- Діаметр об'єктива: 2,5 мм
- Вага: 200 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | IPX4 |
| Габариті (парс) | 115 x 65 x 45 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діапазон зміни міжзорячної відстані | 31-77 мм |
| Кратність наближення | 10х |
| Лінзи | лінзи з повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Мінімальна відстань фокусування | 5 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об'єктива | багатошарове |
| Поле зору на 1000 м | 100 м |
| Призми | BK7 |
| Світлосила | 6.25 |
| Фактор сутінку | 15.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴




