
Змішувач Franke Lina (115.0626.022) (c258795)
4 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 258795
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний змішувач Franke Lina з витяжним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | аератор , керамічний картридж, максимальна витрата води за 3 барів: 8 л/хв |
| Керамічний картридж | Да |
| Комплект постачання | змішувач, душовий шланг |
| Монтаж | врізний (на мийку) |
| Під'єднання | до водопроводу |
| Тип излива | поворотний, висувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴

