
Міксер Braun HM 2110 BK (HM2110BK) (s511212)
1 775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511212
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Braun HM 2110 BK – це компактний і потужний ручний міксер, який допоможе швидко та легко приготувати різноманітні страви.
Основні характеристики:- Завдяки технології SlowStart, що запобігає розбризкуванню, ви можете готувати тісто, креми і суміші, не забруднюючи робочу поверхню.
- Безшумний мотор забезпечує тихішу атмосферу на кухні під час приготування.
- Обирайте з 4 швидкостей для точного змішування. Використовуйте додатковий турбо режим для ще швидших результатів.
- Насадки: У комплекті два типи насадок – віночки для збивання та гаки для замішування тіста.
- Ефективні вінчики та система EasyClick забезпечують просте від'єднання та ідеальне тісто без жодних труднощів.
- Ергономічний дизайн і зручна ручка забезпечують комфортне використання навіть протягом тривалого часу.
- Зручний тримач для кабелю полегшує зберігання завдяки спеціальному прорізу, який не дозволяє шнуру розмотатися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити пристрою | 20 х 15 х 7.6 см |
| Додаткові функції | легке очищення |
| Призначення | для збиття, для замішування тіста |
| Насадки | гаки для замісу тіста, віночки |
| Основні функції | захист двигуна від перегрівання | захист від випадкового випадання насадок | турборежим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴








