
Цифровий мультиметр Habotest HT108L DC600V/10A, AC600V (HT108L) (a404604)
774 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404604
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультиметр HABOTEST DC600В/10A, AC600В дозволяє вимірювати: постійний струм, постійну напругу, змінну напругу, опір, перевіряти діоди та безперервність ланцюга. З підсвічуванням дисплея, попередження про низький заряд батареї. Підставка на задній стороні корпусу дозволяє розташувати прилад для кращої видимості показань. Автоматичне вимкнення для заощадження батареї. Дисплей на 2000 відліків. Компактний, маленький та легкий. Ергономічна форма, зручно тримати у руці. У комплекті із тестовими проводами. Батареї не включені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Habotest |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.108 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | напруга змінного струму , напруга постійного струму , прозвон ланцюга , опір , тестування діодів, постійний струм |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | індикація низького заряду батареї, підсвічування дисплея, функція утримання показань, автоматичне вимикання |
| Постійний струм | до 10 А |
| Перевірка діода | Да |
| Розміри | 125 х 65 х 30 мм |
| Опір | до 20 МОм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴




