
Кавомашина Krups EA897B10 (v13391)
17 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13391
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична кавомашина KRUPS Evidence Eco-Design EA897B10 поєднує досконалий смак кави та екологічний підхід до дизайну. Відкрийте для себе повністю автоматичний процес приготування ароматної кави або насолоджуйтесь неперевершеним капуччино, приготованим одним рухом.
Насолоджуйтесь найкращою якістю та смаком кави
Система KRUPS Quattro Force оптимізує кожен етап процесу приготування еспресо для безкомпромісної якості та смаку, від зерен до чашки – як персональний барист у вас вдома.
Широкий вибір напоїв
Широкий вибір напоїв у швидкому доступі – у тому числі еспресо, ристретто, капучино, латте макіато тощо. – З регульованою насадкою для великих порцій.
Система One-Touch Cappuccino
Готуйте бездоганний капучино і латте макіато одним дотиком за допомогою передової технології Milk Advanced. Відкрийте для себе простий процес, який готує до двох напоїв одночасно – і все це одним натисканням кнопки.
Зручний інтерфейс
Відкрийте для себе надзвичайно зрозумілий інтерфейс із сенсорною чорно-білою панеллю, яка пропонує прямий доступ до напоїв та налаштувань.
Налаштуйте ваші напої
Кавомашина з широкими можливостями персоналізації: налаштовуйте міцність кави на свій смак, регулюйте об'єм, додавайте додаткову порцію і зберігайте до двох улюблених напоїв.
Легке очищення та обслуговування
Машина, яка сама себе очищає. Системі Auto-Clean потрібно лише три таблетки для очищення на рік — це робить процес обслуговування більш простим, ніж більшість автоматичних кофемашин.
Скорочене використання природних ресурсів
Використання переробленого пластика в машині та переробленого картону в упаковці дозволяє зменшити використання ресурсів та обмежити наш вплив на навколишнє середовище, забезпечуючи при цьому ідеальні результати.
Скорочення викидів СО2 при виробництві
Щоб мінімізувати вплив нашого виробничого процесу, зокрема за рахунок скорочення викидів CO2, ми оптимізували дизайн компонентів, а також кількість деталей, і все це без компромісів з якістю.
Техніка, що підлягає вторинній переробці для зменшення відходів
Після багатьох років виняткової продуктивності, коли приходить час відмовитися від автоматичної кавомашини, Evidence Eco-Design підлягає переробці до 90%.
Насолоджуйтесь найкращою якістю та смаком кави
Система KRUPS Quattro Force оптимізує кожен етап процесу приготування еспресо для безкомпромісної якості та смаку, від зерен до чашки – як персональний барист у вас вдома.
Широкий вибір напоїв
Широкий вибір напоїв у швидкому доступі – у тому числі еспресо, ристретто, капучино, латте макіато тощо. – З регульованою насадкою для великих порцій.
Система One-Touch Cappuccino
Готуйте бездоганний капучино і латте макіато одним дотиком за допомогою передової технології Milk Advanced. Відкрийте для себе простий процес, який готує до двох напоїв одночасно – і все це одним натисканням кнопки.
Зручний інтерфейс
Відкрийте для себе надзвичайно зрозумілий інтерфейс із сенсорною чорно-білою панеллю, яка пропонує прямий доступ до напоїв та налаштувань.
Налаштуйте ваші напої
Кавомашина з широкими можливостями персоналізації: налаштовуйте міцність кави на свій смак, регулюйте об'єм, додавайте додаткову порцію і зберігайте до двох улюблених напоїв.
Легке очищення та обслуговування
Машина, яка сама себе очищає. Системі Auto-Clean потрібно лише три таблетки для очищення на рік — це робить процес обслуговування більш простим, ніж більшість автоматичних кофемашин.
Скорочене використання природних ресурсів
Використання переробленого пластика в машині та переробленого картону в упаковці дозволяє зменшити використання ресурсів та обмежити наш вплив на навколишнє середовище, забезпечуючи при цьому ідеальні результати.
Скорочення викидів СО2 при виробництві
Щоб мінімізувати вплив нашого виробничого процесу, зокрема за рахунок скорочення викидів CO2, ми оптимізували дизайн компонентів, а також кількість деталей, і все це без компромісів з якістю.
Техніка, що підлягає вторинній переробці для зменшення відходів
Після багатьох років виняткової продуктивності, коли приходить час відмовитися від автоматичної кавомашини, Evidence Eco-Design підлягає переробці до 90%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 2.3 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.78 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 260 г |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 38 x 24 x 36.7 см |
| Ємність для засинання меленої кави | немає |
| Ємність для молока | Немає |
| Комплектація | інструкція, книга рецептів, кавомашина |
| Особливості | вбудований капучинатор, вбудована кавомолка |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | гаряча вода , капучино , лате , лате макіато , ристрето , еспресо, американо |
| Регулювання висоти чашки | Да |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | автоматичне промивання пристрою, автовимкнення, антикрапельна система, регулювання міцності кави, автоматичне очищення від накипу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 643 ₴









