-3%

Цифровий мультиметр Habotest DC1000V/10A, AC750V/10A (HT118D) (x98022)
1 799 ₴
1 737 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98022
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Habotest |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.108 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювання | змінний струм , постійний струм , прозвон ланцюга , опір , тестування діодів, постійна напруга |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Особливості | індикація заряду батареї, індикація низького заряду батареї, підсвічування дисплея, функція утримання показань, автоматичне вимикання |
| Постійний струм | до 10 А |
| Розміри | 125 х 65 х 30 мм |
| Опір | до 20 МОм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 737 ₴




