
Клейовий пістолет Dremel 940 (F.013.094.0JC) (x97990)
1 632 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97990
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр стрижня | 12 мм |
| Максимальна робоча температура | 195 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 300 секунд |
| Довжина: | 100 мм |
| Довжина клейового стрижня | 100 мм |
| Швидкість подавання клею | 18/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴



