
Електрогриль Grunhelm G1011 (t515287)
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515287
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрогриль G1011 призначений для швидшого приготування страв. Страви для барбекю виходять соковитішими: стейки з м'яса і риби, овочі гриль, так як соки, що випаровуються, замкнені всередині.
Електрогриль смажить м'ясо, картопля та рибні стейки, підігріває продукти, готує гарячі бутерброди та овочі.
За рахунок антипригарного покриття панелей смажити в грилі можна практично без олії – страви не пригорять і будуть менш калорійними, корисними та смачними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 14.5 см |
| Комплектація | електрогільза |
| Особливості | індикатор роботи, нековзні ніжки, відкривання на 180°, ребриста поверхня, Регульований термостат, ручка, що не нагрівається |
| Розміри | 28 х 22.5 х 9 см|26.8 х 23 х 13 см |
| Температурні режими | 1 |
| Тип керування | механічний |
| Колір | чорний + неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







