
Кулер до корпусу AeroCool Motion 8 (ACF1-MT00210.11) (l22530)
99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22530
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 25.3 дБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | Molex |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 |
| Повітряний потік | 21.5 CFM |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Сила тока | 0.14 А |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 год |
| Колір | Чорний, Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



