
Вакууматор Esperanza EKV002 (e644278)
1 682 ₴
- Готово до відправки
- Код: 644278
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина пакету | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткові можливості вакууматора | індикація |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 110 Вт |
| Особливості пакетів | гофровані |
| Пакети в комплекті | 10 шт. |
| Режими роботи вакууматора | вакуумування |
| Швидкість викачування повітря | 3 л/хв |
| Спеціальні параметри вакууматора | вакуумування сухих продуктів, вакуумування вологомістких продуктів |
| Тип вакууматора | портативний |
| Тип індикації роботи | світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 682 ₴







