
Яйцеварка Sencor SEG720BS (f538109)
951 ₴
- Готово до відправки
- Код: 538109
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яйцеварка Sencor SEG-720BS – багатофункціональний девайс для варіння яєць. Швидко приготує яйця. Одночасно можливе приготування 7-ми яєць. Саме від кількості води, що випаровується, залежатиме ступінь приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Міскість яєць | 7 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Звуковий сигнал | Так |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.575 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 18 х 18 см |
| Індикація | Світлова |
| Особливості | знімний лоток, Таймер, Звуковий сигнал |
| Керування | Механічне |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴




