-2%

Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S) (o424680)
479 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 424680
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ківш серії BLACK MARS виготовлений із нержавіючої сталі. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 14 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Комплектація | Один предмет |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1.4 л |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, мірна шкала |
| Серія | Black Mars |
| Сумісність із плитами | газові плити , електричні плити, індукційні плити |
| Форма | Кругла |
| Колір внутрішнього покриття | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴




