-4%

Ківш Ardesto Black Mars 1 л (AR0710S) (i424669)
599 ₴
578 ₴
- Готово до відправки
- Код: 424669
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ківш серії BLACK MARS виготовлений із нержавіючої сталі. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Комплектація | Один предмет |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1 л |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, мірна шкала |
| Серія | Black Mars |
| Сумісність із плитами | газові плити , електричні плити, індукційні плити |
| Форма | Кругла |
| Колір внутрішнього покриття | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴



