-2%

Електрорубанок Ryobi EPN6082CHG (5133000350) (t404241)
2 899 ₴
2 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404241
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина стругання | 1.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Побутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 842 ₴



