-2%

Будівельний фен Ryobi EHG2020LCD (5133001730) (o404078)
3 999 ₴
3 931 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404078
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна робоча температура | 650 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 250 л/хв |
| Тип | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 931 ₴

