-5%

Електрогриль Gorenje GCG2100S (h40592)
5 199 ₴
4 958 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40592
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль GCG2100S від компанії GORENJE потужністю 2100 Вт не займає багато місця на кухні і підходить для приготування різних страв. Прилад оснащений антипригарними пластинами, завдяки чому страви не пригорять.
Збереження натурального смаку
Готуйте смачні та корисні страви на грилі. Мінімальний час приготування, інтенсивний та рівномірний розподіл тепла, прямий контакт з верхньою та нижньою гриль-пластинами зберігають поживну цінність та соковитість інгредієнтів, які готуються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 24 см |
| Комплектація | лоток для збирання жиру |
| Особливості | індикатор роботи, пластини можна мити в посудомийній машині, піддон для жиру, Регульований термостат, ручка, що не нагрівається |
| Розміри | 38 х 32 х 18 см |
| Температурні режими | 7 |
| Тип керування | механічний |
| Колір | чорний + неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 958 ₴









