-3%

Електрогриль Ardesto GHP-4 (j645694)
1 199 ₴
1 158 ₴
- Готово до відправки
- Код: 645694
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний електричний гриль ARDESTO GHP-4 дає змогу готувати м’ясо зі скоринкою, соковиті овочі чи ніжну рибу без зайвого жиру, зберігаючи максимум користі та смаку. Завдяки протипригарному покриттю можна смажити без олії, а увігнута конструкція поверхні відводить надлишковий жир до спеціального знімного піддона. Із регульованим термостатом (від 60 °C до 240 °C) легко налаштувати оптимальну температуру готування. Гриль легко очищувати, зокрема нагрівальну поверхню можна мити під проточною водою, а термоізоляційні руків’я гарантують безпеку використання. Також конструкцією передбачено систему захисту від перегрівання та нековзні ніжки. Потужність 1500 Вт – запорука швидкого нагрівання, а 1-метровий кабель дає змогу зручно розташувати пристрій на кухні чи терасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | Захист від перегрівання, Регульований термостат, ручка, що не нагрівається |
| Температурні режими | 60 °C — 240 °C |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 158 ₴









