-22%

Постільна білизна Ardesto Gloria сатин дрібні квіти, сірий полуториний євро 160х220 (ART1622SS) (d621760)
2 399 ₴
1 874 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621760
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни Gloria – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Розкішний дизайн із квітковими мотивами додає спальному місцю елегантності та спокою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Дизайн і декор | з квітковим принтом |
| Додатково | фірмове паковання |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдри | 1 шт. |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | бавовна 100% | Сатин |
| Щільність матеріалу | 200 |
| Розмір | полуторний євро |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір простирадла | 160 х 220 см |
| Рекомендації щодо догляду | прасувати при температурі не більш ніж 110 °C, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині , не відбілювати , прати при температурі 30°С , не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | на блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 874 ₴



