
Шуруповерт Bosch GSB 183-LI 18V, 2х2Ah, 21-56Нм, 374-1815 об/хв, кейс, 1.2кг (0.601.9K9.100) (w620355)
7 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620355
Завдяки двигуну шуруповерт забезпечує необхідну потужність у будь-якому місці та в будь-який час. Цей надзвичайно універсальний акумуляторний інструмент не лише вкручує шурупи в деревину, але й може свердлити кам'яну кладку та метал. Грамотно спроектований інструмент має кілька функцій, призначених для запобігання перегріву або перезарядженню, що збільшує термін служби акумулятора та скорочує час, що витрачається на ремонт. Пристрій сумісний з усіма акумуляторами Bosch Professional 18V та зарядними пристроями, що додатково підвищує ефективність та економічність.
УніверсальнийПотужний та універсальний шуруповерт викручуватиме та вкручуватиме гвинти діаметром до 10 мм в деревину та свердлитиме отвори діаметром до 35 мм у деревині та до 10 мм у цеглі та металі. Простий у експлуатації, він ідеально підходить для професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | блокування увімкнення, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, регулювання крутного моменту, реверс |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт., документація, кейс, шурупокрут, зарядний пристрій |
| Максимальний крутний момент | 56 Нм |
| Призначення | професійний |
| Режим інструменту | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Паковання | Кейс |
- Ціна: 7 080 ₴









