
Клейовий пістолет Bosch GKP 200 CE (0.601.950.703) (j97992)
8 556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97992
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час розігрівання | 240 секунд |
| Довжина клейового стрижня | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 556 ₴



