
Дискова пила Makita M5802 ручная, 1050Вт, 185мм (M5802) (t91923)
4 847 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91923
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дискова пила Makita M5802 ручна, 1050Вт, 185мм (M5802) застосовується для роботи (розпилювання) деревини і інших твердих матеріалів. Новий ергономічний дизайн безсумнівно привертає увагу, а для досвідчених працівників з цією технікою є ще й хорошим показником поліпшених параметрів пилки. За допомогою даного інструменту без особливих витрат сил можна зробити красиві і акуратні косі і поперечні різи.
Використання кулькових підшипниківНайбільш примітна особливість конструкції редуктора Makita M5802 є використання кулькових підшипників. Це рішення посприяло істотному зниженню рівня робочого шуму, а також збільшення терміну служби інструменту. Додатковим гарантом точності роботи виступає система регулювання глибини пропилу, а надійності - міцна металева основа.
Додаткові поліпшенняЩе більше поліпшити точність і зручність різання за допомогою пилки Makita M5802 допоможе додаткова рукоятка. Також передбачена можливість підключення пилососа, що дозволяє зробити місце роботи істотно чистіше, а видимість того, що ви робите - краще. Власне, рези виконуються за допомогою твердосплавного пилкового диска, який йде в комплекті.
Особливості:· Ергономічний дизайн· Можливість підключення до пилососа· Нахил пильного диска
Використання кулькових підшипниківНайбільш примітна особливість конструкції редуктора Makita M5802 є використання кулькових підшипників. Це рішення посприяло істотному зниженню рівня робочого шуму, а також збільшення терміну служби інструменту. Додатковим гарантом точності роботи виступає система регулювання глибини пропилу, а надійності - міцна металева основа.
Додаткові поліпшенняЩе більше поліпшити точність і зручність різання за допомогою пилки Makita M5802 допоможе додаткова рукоятка. Також передбачена можливість підключення пилососа, що дозволяє зробити місце роботи істотно чистіше, а видимість того, що ви робите - краще. Власне, рези виконуються за допомогою твердосплавного пилкового диска, який йде в комплекті.
Особливості:· Ергономічний дизайн· Можливість підключення до пилососа· Нахил пильного диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 46 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 68 мм |
| Використання | ручне |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | Побутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 847 ₴

