
Торцювальна пила Bosch GCM 216 (0.601.B33.000) (m91713)
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91713
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцювальна пилка GCM 216 0601B33000 - універсальний інструмент призначений для поздовжнього та поперечного пиляння деревини та інших матеріалів, за умови використання спеціалізованих пиляльних дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диск | пиляльний |
| Додатково | захист від випадкового запуску, захисний кожух |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Кут повороту пили | 47 |
| Функція протягування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴







