
Дриль Bosch GBM 6 RE (0.601.472.600) (c90247)
3 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90247
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль Bosch GBM 6 RE - професійна мережева дриль з швидкозажимний патроном, одним швидкісним режимом, функцією реверсу і електронним регулюванням числа обертів для більш точного свердління. Відмінно підійде для того різання отворів невеликого діаметра в металі, дереві та інших матеріалах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 6.5 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 182 х 225 мм |
| Призначення | професійний |
| Напруга акумулятора | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴
