
Дриль Bosch EasyImpact 600, кейс (0.603.133.020) (h90141)
1 801 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90141
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль EasyImpact 600 відноситься до серії інструментів для домашнього використання DIY і призначений для свердління та свердління з ударом різних матеріалів.
- Ще ніколи раніше свердління не було таким легким — завдяки своїй малій вазі (1.7 кг), а також компактній та ергономічній конструкції поводження з дрилем буде винятково зручним та простим.
- Неймовірно просте свердління отворів діаметром до 12 мм у цегляній кладці та до 25 мм у деревині.
- Висока продуктивність свердління, незважаючи на компактне виконання: з цим потужним та компактним дрилем від Bosch звичайне свердління стане дитячою грою – у будь-яких матеріалах, навіть у бетоні.
- Двокулачковий швидкозатискний свердлильний патрон для простої та швидкої заміни робочого оснащення.
- Ударний дриль оснащений системою Bosch Electronic Speed Control, яка керує швидкістю під час свердління.
- Інноваційний ергономічний дизайн з м'якими накладками Soft-Grip для оптимального хвату.
- Реверс - оптимальний варіант для загортання та вивертання шурупів.
- Комфортна робота завдяки вбудованому перемикачу для безперервного режиму та довгому мережевому кабелю 2.5 метри. Кабельне введення оснащене підвісом для зручності розміщення.
- Пластиковий кейс вирішує питання транспортування та зберігання інструменту.
- Електричний дриль EasyImpact 600 – зручний, компактний та точний інструмент для універсального застосування!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 45000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 15 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, кейс для перенесення |
| Комплектація | інструкція, обмежувач глибини, валізка, дриль ударний |
| Призначення | Побутовий |
| Напруга акумулятора | 220 |
| Тип | ударний дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴







