
Будівельний фен Bosch GHG 20-60 (0.601.2A6.400) (g88856)
7 014 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88856
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 630 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 150 л/хв |
| Розміри | 73 х 96 х 339 мм |
| Тип | Професійний |
| Функції | розморожування каналізаційних труб, зварювання та різання лінолеуму, зварювання та різання рубероїду, сушіння та продування поверхонь, формування пластику, видалення лаку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 014 ₴


