
Шуруповерт Bosch GSB 185-LI, 2х2.0 Ah, ЗП GAL 18V-20, кейс (0.601.9K3.100) (l88795)
7 836 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88795
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимізований за розміром, компактний акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSB 185-LI Professional оснащений безщітковим двигуном і забезпечує тривалу роботу з високою швидкістю. Завдяки безщітковій технології цей електроінструмент з легкістю справляється навіть із найважчими завданнями, забезпечуючи довший час роботи від батареї та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 40 хв |
| Додатково | блокування увімкнення, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, регулювання крутного моменту, реверс |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт.), документація, кейс, шурупокрут, зарядний пристрій |
| Призначення | професійний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 2 |
| Паковання | Кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴









