
Кухонний комбайн Edler EDFP-7701 (m40947)
4 512 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40947
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна машина Edler EDFP-7701 потужністю 1000 Вт та 8 швидкісними режимами виготовлена з високоякісного ABS пластику. Конструкція з нахилом робочої головки для легкого зняття та встановлення насадок. Бризгозахисна накладка чаші захищає від крапель та випадкового розливу під час роботи. Нековзкі ніжки утримують кухонну машину в нерухомому стані під час роботи. Кухонна машина Edler розроблена для професіоналів кулінарної галузі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Комплектація | |
| Об'єм блендера | 1800 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 64 х 38.5 х 35.5 см |
| Насадки | насадка для збивання, насадка для тіста , віночок |
| Особливості | нековзні ніжки, планетарний рух насадок, Світлодіодна підсвітка, захисна кришка від бризок |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | змішування, тестозамішувач, Блендер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 512 ₴
