
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-081 (4711421898430) (f150055)
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150055
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
A4-tech Bloody B-081 - великий килимок для миші виготовлений з високоякісної тканини і має спеціально розроблену нековзну гумову основу. Він добре прилягає до столу, приємний на дотик і забезпечує кращу керованість мишки при будь-якій її чутливості. Збільшена площа забезпечує велику свободу дій і точність рухів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал поверхні | гума + тканина |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 350х280х4 мм |
| Тип поверхні | control |
| Товщина | 3.1 - 5 мм |
| Колір | Червоний, Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴
