
Рюкзак для ноутбука 2E 16" BPN6316 SmartPack, black (2E-BPN6316BK) (o72489)
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72489
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E Smartpack – місткий, ергономічний сірий рюкзак з достатньою кількістю відсіків і кишень. Підходить для щоденних поїздок на роботу, навчання, спортзал, а так само для подорожей на 1-2 дні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Розміри загальні | 35 x 48 x 26 см |
| Ширина основного відділення | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴









