
Електрогриль Esperanza EKG 006 (EKG006) (v40805)
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40805
Електрогриль Esperanza EKG 006 (EKG006)
Швидкий нагрів, антипригарне покриття, зручність експлуатації і очищенні - це тільки мала частина переваг новинки від Esperanza. Цей не тільки багатофункціональний, але і стильний гриль дозволить з легкістю приготувати відмінне барбекю і запечені овочі. А вбудований автоматичний контроль температури гриля ще більше спростить сам процес приготування.
Особливості електрогриля Esperanza EKG 006 (EKG006): потужність 750 W. Режим потужності - 1. Антипригарне покриття. Індикатор нагріву. Автоматичний контроль температури.
Компанія Esperanza заснована в 1997 році, є польським виробником комп'ютерних аксесуарів в Європі. Товари виробника відповідають європейським стандартам якості, і при цьому доступні за ціною. Сьогодні Esperanza - один з найбільш відомих брендів, що продаються далеко за межами Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина решітки-гриль | 14.5 см |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | індикатор роботи |
| Розміри | 29 х 25 х 11 см |
| Температурні режими | 1 |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 090 ₴









