
Ваги кухонні Beurer KS_25 (c40035)
1 847 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40035
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонні ваги з чашею для зважування. Ідеальний варіант для приготування випічки і десертів. Чаша легко миється в посудомийці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | чаша |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Грам, Кілограми, Фунти |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 5 х 15 х 22 мм |
| Особливості | учет тары |
| Живлення | батарейка |
| Тип керування | кнопкове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847 ₴






