-15%

Вафельниця Brock WM 3002 BK (WM3002BK) (n38980)
1 159 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38980
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вафельниця BROCK WM 3002 BK - для виготовлення не перевершених вафлей.
Основні характеристики
- Потужність: 750 Вт
- Кількість місць випічки: 5 штук.
- Ручки не нагріваються: Так
- Антипригарне покриття: Є
- Індикатор готовності: Є
- Довжина мережевого шнура: 0.75 м
- Відсік для мережевого шнура: Є
- Прогумовані ніжки:Є
- Колір: Хром
- Живлення: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brock |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | + конус, антипригарне покриття, індикатор готовності, індикатор нагрівання, ручка, що не нагрівається, регулятор температури, для тонких вафель (трубочок) |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





